درباره ما

شرکت قاصدک سامانه، در سال 1378 توسط جمعي از مهندسین کارآزموده، باتجربه و جوان تاسيس گرديده و از ابتدای تاسیس بعنوان يکي از پيشگامان عرصه‏ ي فناوري اطلاعات IT در ايران مطرح بوده ‏است. اين شرکت با بهره‏ گيري از گروهي از متخصصین مجرب توانسته‏ است طي سالهاي گذشته ‏ارائه کننده‏ي ايده‏هايي نوين و بديع در صنعت IT کشور باشد.

قاصدک يکي از اعضاي فعال سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و انجمن انفورماتيک بوده و داراي تائيديه شوراي عالي انفورماتيک کشور و نیز مجوز تاسیس واحد فنی و مهندسی از وزارت صنایع و معادن مي‏باشد که هم‏ اکنون بعنوان يکي از پيمانکاران بسياري از سازمان‏هاي مشهور دولتي و خصوصي شناخته مي‏شود. قاصدک همچنین عضو انجمن صنفي سرويس دهندگان اينترنت و داراي مجوز ISP از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی مي‏باشد.

شرکت قاصدک سامانه با هدف گام برداشتن در مرزهای فناوری اطلاعات تاسیس شده ‏است و از آخرين ابزارها و فناوری‏ها، در جهت اجراي پروژه‏هـاي IT استفاده مي‏کند. اين سه مشخصه معرف قاصدک است:

  • جواني: اين مشخصه، شکل گيري ايده‏هاي موفق در رفع نیازهای مشتريان و ارائه راهکارهاي جديد در جهت توليد نرم‏افزار/ سخت‏افزارها و مشاوره‏های مورد نیاز آنان را تضمين مي‏کند.

  • خلاقيت: هر کدام از اعضاي گروه داراي خلاقیت در حیطه تخصص خود هستند. به‏اين ترتيب رويه‏اي ثابت و غيـر قابل تغيير در طراحي و اجراي پروژه ها حاکم نيست و طراحان گـروه براي هر پروژه، رويه‏اي مختص آن پروژه در نظر خواهند گرفت.

  • کارآزمودگي: اعضاي گروه با تکیه بر تجربه و کارآزمودگی خود، قابليت و توانايي انجام پروژه‏هاي نرم‏افزاري/‏سخت‏افزاری و طراحي درسطوح مختلف و با ابزارهاي متفاوت را دارا هستند.

از جمله استراتــژي هاي کــــلان قاصدک ، فعـــاليت در كليـــه زمينـه هــــاي مرتبـط بـــا صنعـت تكنولوژي اطلاعات IT از قبـيل توليد و عرضــــه محصولات سخت افزاري و نرم افــــــــزاري، ارايه راه حلهاي جامــع در زمينه توسعه و ايجــــاد سيستمهاي كاربــــــــردي، آموزش، طراحــي و ارايه راهكار در زمينـه مهندسي شبکه، امنیت اطلاعات و شبکه، ارتباطـات داده و خدمات اطلاع رسانـي، فراهــم آوردن امكانات دستيابي به شبكه ها و بانكهاي اطلاعاتي جهاني ميباشد. قاصدک در برنامه 5 ساله خود براي وارد شدن در عرصه امنیت شبکه و نیز خدمات تجارت الکترونيک چشم انداز روشني را پيش بيني کرده است.

فعـــاليت دركليـــه زمينـه هــــاي مرتبـط بـــا صنعـت تكنولوژي اطلاعات (IT) از قبـيل توليد و عرضــــه محصولات سخت‏ افزاري و نرم‏افزاري، ارائه راه حل‏هاي جامــع در زمينه توسعه و ايجــــاد سیستم‏های كاربــــــــردي، آموزش، طراحــي مشاوره و ارايه راهكارها و خدمات متنوع در زمينـه مهندسي شبکه، امنیت اطلاعات و شبکه، ارتباطـات داده و خدمات اطلاع‏رسانـي، تجارت الکترونیک و نیز فراهــم آوردن امكانات دستيابي به شبكه‏ها و بانك‏هاي اطلاعاتي جهاني از مهم‏ترین حیطه ‏های فعالیت شرکت قاصدک سامانه محسوب می‏شود.

شرکت قاصدک سامانه با تکيه بر دانش و تجربه مهندسين و کادر فني خود و مديريت صحيح آن‏ها توانسته‏ است در طول مدت فعاليت خود، پروژه‏هاي متعددي را در زمينه‏هاي مختلف فنآوری اطلاعات با موفقيت به انجام برساند. در حال حاضر اين شرکت با بهره‏گیری از ده‏ها متخصص در زمینه‏های مختلف در عرصه شبکه، امنیت و فنآوری اطلاعات به فعاليت مشغول است. پرسنل قاصدک در هر رسته و جایگاهی خود را ملزم به ارائه خدمات و محصولات در بالاترین سطح کیفی دانسته و انجام کار محوله به بهترین شکل و رضایت‏مندی مشتریان و در یک کلام مشتری‏مداری، مهم‏ترین اولویت آنان است.

Comments are closed.